| XxXDanielXxX a întrebat:

Ce culoare sa imi iau lentilele de contact? ( am ochi ba caprui ba verzi si sunt saten.)

Răspuns Câştigător
| Lola23 a răspuns:

Daca am eu imaginatie buna ai niste ochii tare frumosi. eu iti recomand lentile verzi spre albastru inchis dar si mai frumos e verde inchis. nu stiu ce le plac altor fete dar mie mi-ar place un baiat cu ochii ori verde-misterios ori albastru de noapte(ca ai meiwinking )

| XxXDanielXxX explică (pentru Lola23):

Dar ceva neobisnuit de gen rosu sau mov? Ce parere ai avea?

| Lola23 a răspuns (pentru XxXDanielXxX):

Rosu ar mai merge da rosu spre negru si mov acum e mai pentru fete serios...incearca si caprui deschis spre culoarea carameluluiwinking

6 răspunsuri:
| abcdefuck a răspuns:

Albastre

| nodrugs a răspuns:

- verde ar fi frumos.
- de obicei, fetele au o slabiciune pentru baietii cu ochi verzi deoarece aduc putin mister cu ei.
- deci, sfatul meu este sa-ti iei lentile de contact verzi.
- nuanta de verde sa fie intensa.
- fundita?

| VivianaEsm a răspuns:

Poi s-ar potrivi unele albastre intens... dar daca vrei sa fi mai interesanta mov, negre sau un verde foarte aprins. si eu am parul si ochii la fel ca tine.