| Angel_8830 a întrebat:

Ce este mai bun pentru acnee Clarisil sau Zynerit? de ce? ati incercat? funda+vot

Răspuns Câştigător
| idontknow_3398 a răspuns:

Eu am incercat zineryt si pot sa spun ca este okay iti usuca cosurile.cel putin la mine a functionat happy

4 răspunsuri:
| JustMee1 a răspuns:

Cel mai bine e sa consulti un dermatolog... el va stii cel mai bine ce medicamente ti se potrivesc... insa trebuie sa ai si rabdare. eu am scapat de cosuri in 2-3 luni cu un tratament recomandat de dermatolog. Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna din nou, Angel!
Eu ma confrunt de mult cu cosurile.Am incercat fel de fel de creme.
Clarisil nu este bun.
Nici Zynerit nu este, pentru ca iti rideaza fata.
Cel mai bun este Mibazon, pe care il gasesti cu 18 lei la magazinele veterinare.
Sper si eu sa iau o funda.

| Beibiiii a răspuns:

Eu recomand zineryt-ul ( din propria experienta), mi se pare ca usuca cosurile intr-un timp mult mai scurt fata de clearskin. Si din cate stiu eu zineryt-ul este adesea recomandat de dermatolg.

| Ella_5215 a răspuns:

Am incercat Zynerit si sa stii ca m-a ajutat foarte mult. Inceraca si tu si imi vei multumi! Funda?