| KeshaTikTok a întrebat:

Ce exercitii pot face ppentru spagat si sfoara? Pot sa fac spagatul, dar la sfoara mai am putin, ziceti-mi zi mie exercitii!

Răspuns Câştigător
| allepurple a răspuns:

Niciun exercitiu. tot repetand, vei inainta, muschii se vor intinde, ti-i ve antrena. daca incerci in fiecare zi, vei reusi pana la urma. cand ajungi in pozitie, stai mai multe secunde si forteaza-te un pic.

3 răspunsuri:
| KeshaTikTok explică:

Mai astept raspunsuri ca sa dau FUNDA.

| MyruNik15 a răspuns:

Pai in primul rand exersezi, dar nu te forta prea mult pentru ca s-ar putea sa faci intinderi musculare si crede-ma, nu sunt deloc placute. In plus, daca poti face spagatul, sigur poti reusi si sfoara care mi se pare mult mai usoara pentru ca picioarele au capacitatea de a se indoi in extreme mai bine la sfoara decat la spagat. Daca nu te-ai nascut atletica nu poti sa faci nimic happy

| KeshaTikTok explică (pentru MyruNik15):

Sunt atletica, fac inot, handbal si tenis se masa. Spagatul este cel unde-ti pui picioarele in pozitie http://www.google.ro/......tp?/imgres si sfoara e asa http://www.google.ro/......tp?/imgres eu pot spagatu' mie ala mi se pare mult mai usor. Dar oricum, nu mai am mult pana sa fac sfoara, chiar deloc.