| alleyy a întrebat:

Ce fel de haine ziceti ca ar putea purta o fata mai plinutza pentru a iesi in evidentza nu exagerata de plinutza doar putin pe talie si la burtica big grin
dati linkul-ri sau idei big grin

Răspuns Câştigător
| Alice_2498 a răspuns:

Ar merge sa porti bluze cu centuri sub sani. In general haine care sa atraga atentia asupra bustului si a fetei. Daca ai picioare frumoase poti fi mai indrazneata purtand fuste sau pantaloni scurti. Nu uita de tocuri!

4 răspunsuri:
| darii a răspuns:

Heei.
Parerea mea e sa porti o camasa stramta in talie si putin mai larga in jos cu niste blugi negrii stramti si tenisi sau skateri maro/negrii sau daca nu culoarea camasii. Ai putea purta si tricouri gen gogosar, insa mie una nu imi plac in mod deosebit.

| madalina97_7913 a răspuns:

Pei ceva ce sa-ti puna in evidenta talia, ai putea purta rocjii, blugi asortati cu bluze largi, ceva de genu big grin fustele nu sunt prea bune big grin

| Aida_9644 a răspuns:

Pei cele mai portivite pentru o fata "plinuta" sunt bluzele babydoll big grin sunt foarte multe modele si foarte frumoase si chiar acopera tot ce trebuiewinking.:]