| Josephine1234 a întrebat:

Dati-mi idei please happy. Ce haine as putea purta la o prima intalnire cu un rocker? Eu sunt genul care se imbraca destul de feminin, insa mi-e teama ca daca imi iau tocuri sau ceva mai sexy, iar el un tricou cu Iron Maiden s. a. o sa fim ca nuca in perete.
Mersi! Va pup
Funda

Răspuns Câştigător
| TreiSurori a răspuns:

Nu conteaza cine ce cum e. Conteaza sa fii tu. Imbracate casual :).
nici rockerita nici prea sexy

http://www.polyvore.com/casual_outfits/collection?id=787185

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu conteaza cum

Baietii nu prea pun accent pe imbracaminte

| BiuL a răspuns:

Au dreptate fetele care au mai raspuns aiciiii dar trebuie sa fim constienti ca in ziua de azi imaginea are o importanta majora.
In primul rand conteaza locul. La o plimbare in parc tocurile ar fi deplasate si ar merge tenisii, dar daca mergi intr-un loc mai select de genul un restaurant evident ca e aiurea sa mergi in tenisi. Conteaza si momentul zile, Seara iti permiti mai multe, sclipiciuri, brizbrizuri, machiaj intens, insa ziua trebuie sa fii mai rezervata.
Eu zic sa vorbesti cu el, il intrebi unde mergeti si iti spune localu x, spune-i ca nu ai mai fost niciodata si ca vrei sa stii cam cum se imbraca fetele acolo pentru ca nu vrei sa faci nota discordanta.

| Bianca101 a răspuns:

Trebuie sa te imbraci asa cum te simti tu bine, ca el sa te cunoasca pe tine, si nu o fatada a ta. happy

| fastman3968 a răspuns:

Parerea mea e sa fi tu insuti, nu incerca sa fi altfel... nu te vei simti bine. Daca nu te place asa cum esti, atunci nu te merita.Moda? ..pff,fiecare ar trebui sa se imbrace asa cum se simte el bine, dar asta e doar parerea mea umila X). Oricum, daca te imbraci cu ceva sport, va fi totul ok!

| Josephine1234 explică:

Thanks >:d