| Daisy_9886 a întrebat:

Ce haine sa port pentru ca am sanii foarte mari, cei mai mari din scoala si ma simt complexata de acest lucru. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| byutssa a răspuns:

Buna.nu trebuie sa te simti prost pentru cea ce estihappy si eu pot sa zic ca am cam aceiasi problema...
deci nu purta bluze prea mulate si peste malete bluze de scoala mai adauga un accesoriu cum ar fi o vestuta draguta de blug.si poarta intodeauna bustier sau sutiene fara burete...si cam asta-i secretul cand te duci la scoala puneti o bustiera o bluzita alba si deasupra o vestuta draguta pana in talie.te pup draga si nu trebuie sa iti fie rusine de asta chiar daca acum te simti complexata de acest lucru mai tarziu o sa-ti iubesti sani te asigur FUNDITSSAA?

12 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Decat sa iti dau sfaturi gresite, uite te ajut cu un site:
http://www.ceimbracazi.ro/......anii-mari/
Citeste aici!:)O sa iti formezi o idee.
Nu e o rusine, sa stii.

| mona a răspuns:

Sa fi mandra ca ai sanii mari,altele decurg la bisturiu pentru asa ceva[care si permi],in leg cu ce sa porti, o sa te descurci, sunt sigura

| Robert a răspuns:

Nu ar trebui sa te simti complexata.asa ca fii naturala.ca idee pentru tine. nici modelele nu au sani mari.

| plasticsmile a răspuns:

Nu trebuie sa te simti complexata pentru ca este un dar al naturii, cine nu are se plange ca nu are si ar vrea sa fie in locul tau...Haine largi thinking tricouri mai lungi. maieuri.nu ascunde frumusetea lor... fundita?batting eyelashes

| Hăgiul a răspuns:

Cred ca lumea te-ar aprecia daca ai purta o costumatie nud.

| DangerLove a răspuns:

Hmm...

alte fete in locul tau ar fi chiar fericite

pai pune.ti in valore sanii

poarta camasi decoltate (ti le recomand daca ai trecut de 14 ani)sau tricouri.sau mai poti incerca un decolteu in V

in caz ca nu iti plac bluzele cu decolteu mare pune.ti niste tricouri care sa iti puna in valoare pieptul soptuos

!* nu purta nici macar iarna malete pentru ca se vede foarte urat si iti de impresia de sani lasa.ti

mai multe gasesti pe-> http://www.intrefete.ro

:*

succes
si nu mai fi complexata :D :-bd

Răspuns utilizator avertizat
| Alinutaaaalina a răspuns:

Esti nebuna? Stai calma Daisy, nu trebuie sa fii complexata.No way! Fii mandra ca ai ce arata, altele ar vrea sa aiba ce ai tu.Asa ca, te rog, capul sus!
pupici:*:*

| ElHuron a răspuns:

Pai depinzand de talia ta, adica de marimea burticii sanii foarte mari pot fi de bine sau de rau. Daca esti o fata slabuta sau de talie mijlocie si ai sanii cei mai mari este foarte bine(un avantaj irezistibil as spune eu).
Hainele si ele depind de tine daca esti mai slabuta sau mai pufoasa.
La fetele slabe cu sanii mari recomand niste maieuri si tricouri decoltate, iar la cele "pufoase" recomand niste culori care sa ascunda din pufosenia de pe burta!

| marina_1486 a răspuns:

Nu trebuie sa te simti complexata de asta! Pana la urma sunt ai tai si alte fete ar tanji sa aiba sanii mari. Poarta tricouri cu decolteu in V.

| AlexStiLL a răspuns:

Pay dupa mine poarta tricouri fara decolteu daca te simpti asa de complexata si pantaloni mulati sincer. dar lasa-mi si mie id tau de mess ca sa vorbim mai pe lung

| AlexStiLL a răspuns:

Lasami id-ul tau de messenger