| anonim_4396 a întrebat:

Ce haine si incaltaminte nu ar trebui sa lipseasca din dulapul unei fete?

9 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri si va mai astept si cu alte idei :*

| Andreea_5313 a răspuns:

Eu zic ca bluzele si hanoracele/gecile etc sunt mai importante(de ex cineva vede prima data la tine cu ce esti imbracata in partea de sus.Sunt importanti si pantalonii bineinteles.De incaltaminte nu-ti mai povestesc, sunt obsedata de elelove struck

| Anemona a răspuns:

Cu imprimeu de leopard day dreaming haine vii colorate si multe chestii elegante love struck

| A_7901 a răspuns:

Jeansi, tricouri polo, simple, decoltate inV, in culori calde sau tari, little black dress, geanta mare si incapatoare, balerini, geaca de piele, cizme, cardiganuri, pantofi rosi foarte inalti, blanita aruncata pe umeri, sandala aurii, geata plic, rochii lungi, ciorapi, bratari si alte accesorii.Bijuteriile nu trebuie sa fie imitatii de pietre, cum ar fi zirconiu in loc de diamant. Este mlt mai bine sa nu te accesorizezi uneori decat sa alegi o astfel de alternativa.
Eu iti recomand cu caldura cartea Danei Budeanu "Manual de stil ". Este foarte buna. Te invata sa nu arunci banii aiurea de dragul modei ci sa investesti (chiar daca este o suma mare) in niste piese clasice pe care le vei avea 10 ani.

| Georgiana98 a răspuns:

Ceva roz.

| doroteea a răspuns:

Draguta intrebare laughing. Dupa mine nu ar trebui sa ne lipseasca (vorbesc pentru toate anotimpurile) cateva perechi de blugi, cateva perechi de pantaloni din dferita materiale, un pantalon alb, unul de stofa, colanti de cateva culori (ajunge si macar o pereche negri), fuste (nu neaparat), vreo 2 rochii de seara, tricouri dragute cu emoticoane sau simple sau pe care sa scrie cate ceva in engl (avea o fata un tricou:X No boyfriend, no problemslaughing ). Trebuie sa mai gasim in sifonier niste malete, bluzite, (poate si un bolero), o sapca, o bascuta, vreo 2 esarfe, pijamale logiclaughing, vestute:X, camase dragute in carouri si vreo 2 albelaughing, bineinteles trening, bluze de trening, hanorac cu gluga:X, caciula si fularlaughing, pulovere (sper ca nu am uitat multe lucruritongue) si incaltaminte: vreo 2 perechi de adidasi, tenisi, ghete, pantofi de diferite modele, papuci vreo 2 perechi (sper ca nu mi-au scapat prea multetongue) Oricum fiecare are lucrurile lui si preferintele nu se discuta (n-am mai pomenit de geaca, sosete cocolino:X, etc...) tongue

| Ghost_2224 a răspuns:

Balerinii :dhappy sunt foarte comozi si draguti, si decat sa ma cocot pe pantofi cu toc de 8, mai bine port ceva dragut si in care ma simt bine!
Te pup.

| Bastet a răspuns:

Incaltaminte:
cizme lungi
converse
balerini
pantofi decupati
sandale
bocanci army
cizme pana la glezna cu toc

Imbracaminte:
tricou cu imprimeu
tricou simplu
tricou largut sau lungut (nu stii niciodata la ce iti foloseste)
bluza cu decolteu
helanca
hanorac
pulover
camasi
fuste scurte pana la genunchi sau mai scurte
rochite elegante
rochite de vara
blugi stransi(stretch)
blugi largi
blugi deschisi la culoara sau mai inchisi
un trening
pantaloni casual
pantaloni army
colanti
palarii
fesuri de lana (sunt un must have in iarna)
manusi
fular
accesorii de par

cam asta:*...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa parerea mea nua r trebui sa lipseasca urmatoarele 10 articole de imbracaminte:
1 -camasa alba clasica
2 -pantaloni negri eleganti
3 -colanti
4 -rochie eleganta neagra
5 -trening
6 -geaca de piele
7 -o salopeta
8 -blugi
9 -sacoul
10-un vibrator
rolling on the floor)