| Maariaa a întrebat:

Ce nuante de vopsea credeti ca merg daca am un ten cald? Tin sa mentionez ca am ochii caprui inchis uneori chiar negru, si momentan culoare parului (nu l-am vopsit niciodata) este negru, dar nu din acela foarte inchis. Fundaa:*

Răspuns Câştigător
| Laszlo_5610 a răspuns:

Cu siguranta brunet sau castaniu inchis sau roscat inchis.winking

1 răspuns:
| ioanaioana a răspuns:

Pentru tenul cald nu prea e buna culoarea de negru la par, eu zic ca ti s-ar potrivi un roscat mai deschis sau un castaniu