| Andreea482 a întrebat:

Ce parere aveti de acest spray de la syoss cu keratina pentru protectie termică? https://www.cora.ro/spray-syoss-keratin-heat-protect-200 -ml-P-2566824

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Produsele special concepute pentru a asigura protectia antitermica sunt indispensabile oricarei femei care foloseste placa, ondulatorul sau feohnul. Desigur, niciunul dintre acestea nu va combate in totalitate efectele aparatelor de styling, dar acestea protejeaza parul, ii mentin tinuta si actioneaza ca o bariera de protectie impotriva temperaturii ridicate. Iata mai jos patru produse profesionale care iti vor proteja parul, il vor mentine sanatos si stralucitor.