| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor! Ce parere aveti despre
Spray-Lotiune 4-day straight Syoss ( as vrea exact ce spune aici:sa imi faca parul drept 4 zile)
si Spray-Lotiune heat protect ca sa am protectie( sa nu imi ard rau parul)?

3 răspunsuri:
| 5Cx a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu am parul drept natural, si eu mi-l ingrijesc deoarece il am lung cam 30-35 cm dar am folosit niste produse syoss si nu am fost prea multumita, iti zic un sfat pentru un par frumos si sanatos nu folosii deloc produse de gen pentru ca iti distrug parul daca folosesti un sampon bun si un balsam bun e totul ok, nu are rost sa il dai cu alte solutii care distrug parul, daca mai vrei sfaturi pentru par... te ajut oricand.

| anonim_4396 explică (pentru 5Cx):

De ce nu ai fost prea multumita? Nu ajuta niciun produs ca parul sa fie drept si matasos? Despre masca cu keratina ce parere ai?

| 5Cx a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu am fost multumita deoarece dupa putin timp parul devenea aspru Dar nu eu sunt singura nemultumita am o gramada de prietene care nu sunt multumite, dar acesta e doar un sfat, propia mea parere, nu zice nimeni ca trebuie sa fi de acord cu ea. Daca folosesti produse de gen care iti intreapta parul, peste mult timp se vor vedea si niste rezultate negative. Parul natura, si ingrijit este cel mai apreciat, oricum ar fi el. Si repet asta este doar parerea mea. Vad ca nu ai fost prea de acord cu parerea mea, de aceia ti-am raspuns ca parca te-ai suparat...