| simplegirl2 a întrebat:

Ce parere aveti de benzile WHITESTRIPS pentru albie=rea >dintilor? nu deterioreaza smaltul dintilor?

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Orice ai folosi, uită-te la ingrediente să nu conțină peroxid de hidrogen(majoritatea benzilor au substanța asta), pentru că distruge smalțul și o să ai dureri de dinți de la lucruri minore.

| coffee4co a răspuns:

Te referi la benzile CREST? Toate afecteaza smaltul dintilor. Depinde cat de mult esti dispus sa risti pentru rezultatul dorit.