| anonim_4396 a întrebat:

Ati incercat benzile de la Crest Whitestrips pentru dinti albi? Am auzit ca isi fac treaba + ca nu afecteaza smaltul dintilor big grin Adevarat? Fundita :*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aplică un strat de sare peste pastă înainte să te speli, sare de lămâie eventual.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Alexandru98 a răspuns:

Chiar îți recomand să le folosești

| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Eu le-am incercat si asa este! Foloseste-le cu mare placere! Sarbatori fericite. :*

| adelina899 a răspuns (pentru CcIiNnEeVvAa):

De unde le.ai cumparat si cat ai dat pe ele big grin. sarbatori fericite si tie :*