| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de dresuri albe de bumbac? purtati asa ceva la fusta/rochie, cand e mai frig?

Răspuns Câştigător
| ÐiÐi a răspuns:

Da, sunt bune si tin de cald

3 răspunsuri:
| Năpârlici a răspuns:

Cand e frig sunt bune orice culoare pentru a putea tine cald. Eu am pe mov si negru si sunt foarte faine sub blugi sau cand vreau sa imi iau o pereche de colanti sa nu imi fie frig. Sunt foarte ok pentru ca trebuie sa ne ferim de frig. Plus de asta nimeni nu te cauta pe dedesubt si nu conteaza daca mai sunt sau nu la moda happy

| Luissa123 a răspuns:

Decat dresuri albe de ce nu incerci negre? mie imi plac mai mult insa merg si dresurile albe

| pissiic a răspuns:

Nu prea mai sunt la moda.