| Eminem2012 a întrebat:

Ce parere aveti despre blugii portocalii?

12 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

Este o metoda buna de a iesi in evidenta, desi cred ca o sa atragi comentarii de mai multe feluri. Daca esti baiat, ar trebui sa fie mai largi si sa fie singura culoare adevarata pe care o potri, restul hainelor in alb/negru/gri/maro/ culori spalacite, deoarece nu vei creea o impresie buna daca vei purta prea multe culori...happy

| Hikari a răspuns:

Buna.
Mie una mi se par geniali pantaloni astia colorati.

| NemNUZ a răspuns:

Cum sa iti iei blugi portocali, vai ce o ajuns tineretu domne,... ia-ti verzilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o culoare interesanta sincer nu am mai vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi bag. laughing Exista si portocalii? Am o parere foarte proasta despre blugii rosii/portocalii/galbeni si eu mai stiu ce culori. Cel putin la baieti, pare cam gay/metrosexual/cocalar/idiot un astfel de exemplar. La fete merge.

| bloodyhell a răspuns:

Daca esti fata cred ca merg dar daca esti baiat apare riscul de a arata ca un gay.

| AmanoYuno a răspuns:

Daca esti fta mi se par de o genialitate monumentala! daca esti baiat meh...nu merge.arati cam ciudathappy

| Bris a răspuns:

Pentru un baiat ...sincer daca as vedea un baiat cu blugii portocalii as crede...''anumite'' lucruri despre el dar pentru o fata pai pate cai sta bine sau poate ca nu parerea mea e ca i-as prefera pe cei rosii decat portocalii. Daca esti baiat scuze pentru ca team jignit, intr-un fel laughing

| xxdrgn a răspuns:

Buna.^^
Mie imi plac foarte mult si daca ii poarta fetele si daca-i poarta baietii. Adica, daca esti baiat, de ce sa fi considerat gay cand porti ceea ce-ti place? (Banuiesc ca daca-i porti, iti plac...). Uite aici, desi nu sunt portocalii, sunt colorati, nu stiu voi, dar mie mi se pare ca arata genial, ador tot ce e colorat. http://kpoppedcherry.files.wordpress.com/2011/12/228.jpg

| Madallina3 a răspuns:

Sunt geniali. puppy dog eyes

| lVlad a răspuns:

Un mare ****

| ImiPlacCerealeleNesquik a răspuns:

Imi plac cerealele.