| Diixy a întrebat:

Heyhappy!
Ce parere aveti despre noul fond de ten miss sporty so matte?

2 răspunsuri:
| Alysée a răspuns:

Mie nu mia placut.nu se poate intinde calumea, si in plus are efect de masca, arata artificial.

| kx123 a răspuns:

Pai primul meu tub e cam pe terminate. e de calitate medie. pentru pretul la care il gasesti e foarte bun. din pacate al meu era cu o nuanta mai inchisa si trebuia sa il intind bine ca sa nu se vada diferenta, si sa ma chinui. acoperirea o are medie spre mare, eu am un ten acneic si imi acopera 80% din pete si cosuri. l-am folosit si pe timp de vara cand erau caldurile alea mari si chiar rezista cateva ore bune.mi-a placut, si l-as recumpara!big grin