| Esperança a întrebat:

Ce parere aveti despre sampoanele de la Gerovital Plant, in special de cel pentru par gras?

http://www.cosmeticeromanesti.ro/......00-ml.html

Răspuns Câştigător
| andreyyya a răspuns:

Eu am folosit acest sampon dar nu am fost prea multumita de el. Nu vreau sa para absurd dar parca mi-a fost si mai gras parul de cand m-am spalat cu el. Eu iti recomand totusi PANTENE(full & tuck), mie imi place mult acest sampon.

| Esperança explică (pentru andreyyya):

Eu pana acum nu aveam probleme cu ingrasatul parului, mi se ingrasa dupa 4, 5 zile maxim, iar acum am luat o prostie de sampon de la Yves Rocher si dupa 2 zile am parul gras. Cred ca Pantene si Garnier raman cele mai bune. merci.