| EuNumaiEuNumai a întrebat:

Buna,Am parul foarte gras,deci, eu ma spal pe par si in 3 zile imi e foarte uns,nu stiu ce sa fac,am incercat toate sampoanele, ba chiar si un tratament pentru par gras de la gerovital plant si nu a mers...imi spuneti va rog ce sa incerc?

Răspuns Câştigător
| Buburuza2222 a răspuns:

Daca nu ai ajuns la menstruatie nu merge niciun sampon sau tratament! Asa mi s-a intamplat si mie si dupa o luna nu am mai avut nici o treaba!

6 răspunsuri:
| didi12 a răspuns:

Nu stiu daca asta e intr-adevar cauza, dar clatesteti-l calumea!
Samponeaza-ti parul de doua ori, foloseste balsam si clateste bine, bine, bine!

| alexandra2859 a răspuns:

Astepti 3 zile ca sa te speli pe par? eu vara ma spal in fiecare zi si iarna odata la 2 zilebig grinde aia este foarte uns daca tu te speli odata la 3 zile.

| EuNumaiEuNumai explică (pentru alexandra2859):

Am incercat iarna sa ma spal odata la saptamana pe par, si nu a dat roade, dar nu ma pot duce afara vara cu parul unslaughing

| alexandra2859 a răspuns (pentru EuNumaiEuNumai):

Pai trebuie iarna sa te speli odata la 2 zile si vara in fiecare zi CA SA NU MAI FIE UNS.era despartit primul raspuns(Astepti 3 zile ca sa te speli pe par? eu vara ma spal in fiecare zi si iarna odata la 2 zile) fata de al 2-lea(de aia este foarte uns daca tu te speli odata la 3 zile. )daca tu te speli odata la 3 zile normal ca este uns spalate mai des pe cap, si sa nu uitam corpul daca il ti 3 zile nespalat poate sa ia microbi.FA BAIE IN FIECARE ZI.

| AnnaAnnne a răspuns:

Incearca sa folosesti acest sampon Manuka Honey e un sampon f.bun facut din miere si exista si balsam cu aclas nume.Samponul costa 42 de lei, merita incercat.O sa ai un par f.frumos dupa ce.l folosesti.O seara frumoasa!happy

| Farmec a răspuns:

Iti recomandam sa incerci samponul sembum control din gama Gerovital Plant Tratament (http://farmec.ro/produse/par/sampon-sebum-control-74.html)Având un pH fiziologic, şamponul asigură o degresare blândă a părului. Reţeta şamponului se bazează pe Sebaryl - un complex obţinut prin biotehnologii avansate, care reglează activitatea glandelor sebacee şi astfel se reduce hiper-secreţia de sebum.