| SaRyAnA a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul Cupio.ro? Au produse bune? Ca vrea sa fac o comanda si nu as vrea sa iau vreo teapa...

1 răspuns:
| JuviaChan a răspuns:

M-am uitat si nu mi se pare de incredere. Daca sunt scumpe nu inseamna ca sunt si bune. Mai bine iti iei produse de la maxfactor care sunt mai ieftine si toata lumea stie ca sunt bune. Mai sunt bune si produsele de la Rimmel london. Gasesti si in carrefour daca nu ma insel. Sper ca te-am ajutat.