| bia0000 a întrebat:

Ce parere aveti despre unghiile cu gel?

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Arata fake. Daca vreau unghii mari, le las pe ale mele sa creasca.

| Simona a răspuns:

Nu sunt chiar asa bune...prefer natural

| emima a răspuns:

Imi plac foarte mult bine daca sunt aplicate cum trebuie

| Aida_3174 a răspuns:

Eu am unghii cu gel, si sunt superbe pentru ca mi le-a pus bine.am vazut o groaza de fete cu unghii cu gel si aratau horror! depinde cine ti le pune:*

| inesa_4773 a răspuns:

Imi plac cum arata dar prefer sa le cresc pe ale mele naturale deoarece unghiile facute cu gel strica unghiile naturale, dar sunt diferite cazuri mult depinde de persoana care ti le-a facut.

| LikePurpleColor a răspuns:

Eu cred ca sunt foaarte misto mai ales daca au modele deosebitewinking.

| Allyx3 a răspuns:

Depinde de model big grin Eu cred ca sunt superbe happy

| maya_3073 a răspuns:

Hmmm si eu vreau sa-mi pun da kik iti strik unghiile ff mult.da cred ca o sa-mi pun oricumbig grin