| Diixy a întrebat:

Ce parere aveti despre unghiile in gel?happy

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sincer am vazut si eu acum ceva timp un clipulet in care iti arata cum se fac unghiile cu gel si sincer cred ca au pilit unghia aia in ultimul hal, da, cu adevarat arata foarte bine, unghia staluceste, modelul dureaza mai mult dar sincer dauneaza mult unghiei, mai bine stai cu unghiile tale naturale si le poti face tratamente, exista o multime de tratamente pe piata foarte bune care fac unghia sa creasca sanatoasa si rezistenta.

| Lavinia218 a răspuns:

Eu as merge mai degraba pe varianta protectiei cu gel sau constructie. Pentru ca tin mai mult si nici nu arata atat de artificial ca cele cu tips. ( gelul nu iti dauneaza unghiei, ceea ce dauneaza este pilitul excesiv al unghiei, care este un pas in aplicare)

| LostInHell55 a răspuns:

Buna! Arata suuper! Eu in momentul acesta le am facute!big grin, dar poti merge si pe varianta de constuctie si protectie pentru ca tin mult mai mult si nu arata chiar atat de artificiale.

Sper ca te-am ajutat.

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Diferite avantaje si dezavantajehappy
Eu voiam sa-mi fac unghii cu gel, dar ataca unghia..asa ca le-am facut pe ale mele si arata bine:X

Iti ataca unghia, iar cand incep sa creasca se vad foarte uratoh go on
Maai bbine fa un tratament la unghiile talewinking Eu am de la avonhappy

Si da-le cu oja si vei vedea ce frumoase se vor face!happy
:*
E alegerea ta totusi

| luminitabossa94 a răspuns:

Mama are unghii puse cu gel si ii arata foarte bine!

| DanIIIeA a răspuns:

Cred ca e la moda happy