| anonim_4396 a întrebat:

Ce parfumuri de barbati imi recomandati? Specificati si de ce big grin.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Giorgio armani sau diesel pentru ca reprezinta masculinitatea.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt foarte bune și cele de la Federico Mahora, sunt de calitate
Pa, pa.

| Darius392 a răspuns:

Royal Flow e suuuper.

| Bogdanel97 a răspuns:

STR8 pentru ca dureaza si mult si are si un miros foarte placut. happy

| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

Spray-ul Antonio Banderas, Mediterraneo. Miroase superb, si am auzit sa este si parfum.

| MadalinnaR98 a răspuns:

S8

| FataSpiridus55 a răspuns:

Eu iti recomand million...eu sunt fata si daca prietenul meu ar folosi acest parfum as fi mult mai atrasa de el...si spray-ul adidas miroase bine daca esti mai sportiv

| mgtow a răspuns (pentru FataSpiridus55):

Eu am pierdut banii pe one million de la PR ca nici nu imi place sa rostesc numele inventatorului. Il simt cateva momente apoi dispare efectul, doar daca se apropie cineva si ma imbratiseaza se simte.