| deedee_3754 a întrebat:

Ce pasta de dintii este buna pentru albirea dintiilor? mershikiss

8 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Eu folosesc Hollywood Smile (Pearl Drops). Este buna.Acum depinde si ce culoare au dintii tai naturali.
Trebuie sa te speli de doua ori pe zi cu ea.In 2 saptamani o sa se vada diferenta.
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Pe pachet scrie cu doua nuante mai deschis in 3 saptamani.

| ana_5516 a răspuns:

Sensodyne

Răspuns utilizator avertizat
| puffika a răspuns:

Incearca belnd-a-med sau Signal.Si amesteca bicarbonat cu putina sare si spalate dimineata apoi te speli cu pasta de dinti pentru albire crede-ma am incercat eu si am dinti albi.

| Coccco a răspuns:

Sa nu faci prostia sa te speli cu bicarbonat...ptr ca iti strica smaltul dintiilor.
am facut si eu asa...si apoi am ajuns la dentist cu dureri.
Du-te la un control si intreaba dentistu el stie cel mai bine ce e bine pentru dintii tai

Răspuns utilizator avertizat
| pissi_8742 a răspuns:

Pasta nu stiu...da bikarbonatu ii cel mai bun. funda va rog?