| marianamay a întrebat:

Ce ruj, luciu de buze credeti voi care dureaza mult pe buze de la Avon, sau Oriflame?

Răspuns Câştigător
| BiiiB02 a răspuns:

De la Avon - colordisiac, iar de la Oriflame erau rujurile acelea cu 3 straturi gen. sau tot de la Oriflame, acele mini-luciuri de buze de la very methinking

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

De la Yves Rocher!

| danafatu a răspuns:

Ruj extralasting by Avon. Recomand si luciul din aceeasi gama. Sunt reprezentant Avon, pentru mai multe detalii ma poti adauga pe mess la id dana. fatu

| NatyNate a răspuns:

Incarca rujul persistent de la avon happy, e foarte bun.

| iolanda_4444 a răspuns:

De la Avon eu iti recomand Rujul persistent sau unii ii mai spun rezistent la transfer.