| stefanyparis a întrebat:

Ce sa fac sa am mereu in par cret/ondulat cu volum?
mentionez ca am un par moale, drept si usor ondulat la varfuri!
funda **

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dupa ce ma spal si ma usuc cu feonul il impletesc si dorm cu el asa.
Si eu am parul ca tine, drept si la varfuri zici ca e topogan, binecuvantat sa fie.

4 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Tu ai parul drept (aproximativ) si il vrei cret..eu il am mai cret si il vreau ca in avatarul meu.
Mereu ne dorim ce nu avem ^_^
A da..sunt baiat si probabil ca trebuie sa mergi la coafor sa ti-l faca.din moment ce se poate indrepta pe o perioada indelungata (1-2 ani) atunci se poate face si ondulat. (nu ti-l ondulezi cu placa? )

| AndraMex3 a răspuns:

Til poti ondula in fiecare zi dar ar fi prea obositor...Sau te poti duce la salon sa iti faca permanent parul...Dar tu esti sigura ca iti sta bine asa?

| Veeela a răspuns:

Si eu am parul moale si cam drept.Ca sa am volum si sa fie putin ondulat ma dau cu spuma cat este ud si il tapez... sper sa iti fie de folos ideea happy

| andreeacoolromyna a răspuns:

Eu il am la fel si il tin prins coc prin casa si cand plec undeva ii dau drumul dar inainte sa il prinzi umezeste-l un pic...app cocul sse face astfel : iti prinzi o coada la spate si o rasucesti pana se invarte in jurul elasticului de par eu asa fac! bafta