| katherine585 a întrebat:

Ce sa faci ca parul sa aiba cat mai putin volum?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Il filezi putin si incearca sa folosesti un balsam

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Nu folosi şampon pentru volum gen "Wash&Go" sau "Head&Shoulders".
Foloseşte balsam şi fă-l cu placa dacă vrei să stea drept.
Pa-pa.

| Timeea2001 a răspuns:

Nu trebuie sa mai folosesti sampoane pentru volum, daca nu vrei sa ai!

| Timeea2001 a răspuns:

Nu trebuie sa mai folosesti sampoane pentru volum, daca nu vrei sa ai.Adica trebuie sa folosesti alte sampoane pentru a ti se face parul frumos.Bafta multa!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

De ce nu vrei sa ai volum?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite niste sfaturi bune,
http://www.roportal.ro/discutii/topic/63202-prea-mult-volum/
Te pup!

| AndaAndutZa20 a răspuns:

Poti folosi sampon frank provost si balsam frank provost... sunt extrem de bune...desii sunt putin scumpe

| NarcisaDaff a răspuns:

1.incearca sa-ti schimbi coafura
2.nu folosi feonul
3. daca ai parul cret - foloseste spuma de par pentru ca il mai aduna si ii da o forma frumoasa

| katherine585 explică (pentru NarcisaDaff):

Abia m-am tuns saptamana trecuta, si crede-ma numai am ce tunde din nou.
Deci se exclude schimbarea coafurii.