| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa faci daca te plictisesti

154 răspunsuri:
| VladDu a răspuns:

Joci table

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu daca ma plictisesc ori citesc o carte (pentru ca imi place mult sa citesc) ori ma duc sa ma plimb cu prietenele mele, ori stau pe TPU happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Faci un hobby!
Pa, pa.

| dulshe a răspuns:

Pai asta incerc sa aflu si eu:-s

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invata o limba straina sau un limbaj de programare.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu am timp sa ma plicti! Cuvinte incrucisate, muzica, lectura, bicicleta, miscari de dezmortire, un capucino, etc...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Citesti, mergi la un film, la teatru, intri pe TPU...

| MisterKat a răspuns:

Cauti sa faci ceva interesant happy Mergi cu prieteni in oras, sau iti iei catelu' si te plimbi cu el in parc in oraswinking sau mergi la cinema, sau inchiriezi un film si iti chemi toti prietenii sau vecinii happy

| emilica95 a răspuns:

De obicei plictiseala vine seara si atunci nu ai unde sa iti scoti cainle, nu ai cu cine sa joci table, sa iesi cu prietenele alea alea... cand te plictisesti gandeste'te la ceva ce nu ai mai facut de mult si fa acel lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

... sa iti numeri firele de par din ca.`am incercat incahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa... le dai o nota la toti oameni cum sunt imbracati, cat de frumosi sunt etc.eu asta fac si mergeeeeee laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

EO Ma uit pe south parca big grin rand cu lacrimi laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

e o vorba... numai prostii se plictisesc... asa ca d cand am auzit-o nu ma mai plictisescwinking depinde de fiecare cum o intelegewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde:citeste(cand e vacanta, nu cred ca merge), uita-te la Tv, deseneaza orice iti vine in minte, fa-ti propria ta revista(cauta informatii pe internet si scrie-le pe "propria ta revista"), bea ceva(sucuri), joaca-te, picteaza etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am intrat aici ca sa aflu ce sa fac cand ma plictisesc nu sa dau eu comentariu ce sa faci daca te plictisesti straight face

| rap591_1834 a răspuns:

Suni oameni cu numar ascuns si le faci farse

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fac sexsd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma plict. in general noaptea cand nu am pr cu care sa ies afr, cu cine sa joc table deci...si in concluzie cel mai bine e sa te culci sau sa te uiti pe pereti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multi spun ca un medicament[ca sa-i spun asa ]bun este ganditul dar pe mine ma face sa ma plictisesc ganditul sau alta buna solutie este sa joci sah pentru mine sahul e ca un somnifer

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te pui in pat sa dormi...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... cand te plictisesti Poti face:Sex, sa suni airea sa injuri oameni, poti sa joci jocuri online adica: Metin2, Metin35(astea joc eu)NightMar3Mt2 si n-ai cum sa te plictisesti tonguetonguetonguetongue (sex) laughing)rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti plimbi cainele...Eu asa fac pentru. nu a ma plictisi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te plictisi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are dreptate ala care a zis labalaughing faci o laba si te culci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te plictisesti stai pe cur si gandeste-te ce sa faci si asa iti vin foarte multe ideii incearca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu ma plyctisesk nikiodat@

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa mananci clatite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cand ma plictisesc ma ia somnu'...deci DORMbig grin