| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! Stiti "trucuri" pentru a scapa de celulita si vergeturi? As vrea sa fie chestii incercate pe pielea voastra si care au avut efectul dorit! happy

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze, dar, ai vrut sa spui miere sau pere? happy Mersi pentru raspuns

| Cherilyn a răspuns:

De vergeturi am scapat cu crema de galbenele, o aplicam de mai multe ori pe zi si masam zona cu vergeturi. Pot sa spun ca intr-o luna sunt aproape invizibile.
Celulita... nu am. Dar am auzit ca zatul de cafea face minuni.
http://www.kudika.ro/......cafea.html
Numai bine;;)

| anonim_4396 explică (pentru Cherilyn):

Crema de galbenele? Pe bune? Cumparata din farmacie?

| Cherilyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune si fara misto... mie mi-o aduce mama de la servici, nu e de cea mai buna calitate, dar a avut efect, aveam vergeturi pe sani.
Se gasesc si-n farmacie, si in magazinele obisnuite.

| anonim_4396 explică (pentru Cherilyn):

Si de cate ori pe zi o aplicat? In cat timp ce vad rezultatele? Vergeturile mele sunt destul de urate! sad

| Cherilyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu aveam multe. Aplicam de cate ori imi aminteam, dar dimineata si seara neaparat. Masam usor in acelasi timp.
Sincer, am inceput acum o luna, si, cum am mai spus, sunt aproape invizibile...
Am citit ca merge destul de rar crema de galbenele, si ca sunt putini norocosi care scapa de vergeturi.
Daca spui ca sunt urate ar trebui sa mergi la un medic, ceva, poate iti prescrie ceva. Ai mai putea si sa mergi in farmacii si sa intrebi de creme impotriva vergeturilor... happy

| Tzukushi a răspuns:

Hei

citeste aici despre crema mea anticelulitica

http://www.sfaturilemariei.com/......rsonala-2/

| dianalalala a răspuns:

De la avon http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0, i:63
Este si pentru celulita si pentru vergeturi dar e cam scumpa si. buna mie mi-a ajutat mult costa cam 40 d elei

| wildcat01 a răspuns:

Yo mi-am masat zonele afectate de vergeturi cu miscari circulare cu ulei de masline si dupa catva timp chiar a dat rezultate.La fel pot fi folosite si uleiul de masline, uleiul de ricin, uleiul de migdale sau vitamina E uleioasa.Pt celulita si cafeaua, dar l-a mine a avut efect doar slabind catev kg. succes

| CaRamElLa96 a răspuns:

Miere crying(( n-am fost atenta