| mindyabusiness a întrebat:

Stiti ceva trucuri sau exerciti sa-ti treaca celulita? dau funda :*

Răspuns Câştigător
| xKnDiLy214 a răspuns:

Alearga mult si, pentru picioare stai cu palmele pe un perete sau altceva mai stabil si ridica si coboara calcaile repede (cam 2 ridicari pe secunda). Fa exercitiul asta de vreo 200 -300 de ori pe zi si o sa ai rezultate.winking funda? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pentu celulita trebuie facut sport. De obicei celulita apare datorita sedentarismului asa ca orice forma de miscare, mai ales tip cardio, este buna.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mult sport, multe lichide, ceai/apa in niciun caz carbogazoase sau sucuri, si putina sala, cateva luni? la bicicleta sau la banda? ce are.

| mindyabusiness explică (pentru anonim_4396):

Am uitat sa mentiunez ca fac tenis 4 ore pe zi happy si chiar ai dreaptate. eu abia beau vreo 1 litru de apa pe zi laughing mersi de raspunswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Din pacate nu exista remedii pentru celulita, vergeturi.
Te pup!

| мαrrýиєlα a răspuns:

Sport si o alimentatie sanatoasa.