| LikeABossBaby a întrebat:

A folosti cineva samponul Favisan pentru cresterea parului? Da ceva rezultate?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Practic nu îţi creşte mai mult,sau mai repede,creşte mai des, şi nu mai cade prea mult, şi trebuie folosit mai mult timp, după o lună, se văd nişte rezultate uşoare.Nu este spectaculos, totuşi conferă părului mai multă rezistenţă. kiss

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Este destul de bun, într-un fel ajuta la creşterea părulu(adică părul devine mai elastic şi mai des, capătă mai multă rezistenţă la rupere), deci cam aşa s-ar traduce o creştere mai rapidă a părului.iar pentru aceste rezultate, trebuie folosit o perioada mai îndelungată de timp.

| LikeABossBaby explică (pentru faramatania):

Intr-o luna cat ti-a crescut parul? Mai mult de 1 cm? Daca nu te superi ca te intreb.:*

| ramonika125 a răspuns:

Da, eu l-am folosit acum un an si chiar a dat rezultate, in plus iti lasa parul mai moale si mai matasos, folosestel cu incredere. Pup

| LikeABossBaby explică (pentru ramonika125):

Cat ti-a crescut parul intr-o luna? Daca nu te superi ca te intreb:*.

| ramonika125 a răspuns (pentru LikeABossBaby):

Aproximativ 10 cm.

| LikeABossBaby explică (pentru ramonika125):

Serios? 10 cm intr-o singura luna?

| ramonika125 a răspuns (pentru LikeABossBaby):

Da, si eu am un par foarte capricios.

| Branzei_Dobrica_Daniel_1982 a răspuns:

Sampnul favisan nutritiv este foarte bun pentru cresterea parului, mie imi crestea parul foarte greu inainte de al folosi, iar acum creste foarte repede. Il folosesc de o luna si deja se vad rezultate vizibile. Sunt foarte multumita de el.happy