| Bubble_7651 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Next Top Model by Catalin Botezatu?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| denysuk25 a răspuns:

Eu Emma doresc, dar cred o alege pe Madalina ( aia ar castiga premiul la Miss baba )

48 răspunsuri:
| awedtryuhkjldsfghj a răspuns:

Emma

| Denisa60 a răspuns:

Emma e cea mai tare chiar daca e micuta sunt sigura ca se va descurca ea, tu cine crezi ca va castiga? Funda te rog?

| beatrice2 a răspuns:

Ema happy

| iuliaa1x a răspuns:

Emma.deshi vreau sa castige Madalinalove struck...:*:*

| ruru_2913 a răspuns:

Eu zic asa: ar fi corect sa castige emma pentru ca madalina are silicoane si nu stiu daca e asa corect ca un model sa aiba silicoane. emma este la o varsta frageda si poate invata multe.deci eu zic ca va castiga emma. acum sa vedemwinking tu cine crezi ca va castiga?

| CASsY_6727 a răspuns:

Emma

| lallalle a răspuns:

100% Emma

| HyuLa a răspuns:

Emma.

| InGeRaS2011 a răspuns:

Madalina

| Nume a răspuns:

Emma

| Roxy9809 a răspuns:

Eu cred ca Emma.

| Alexandra9909 a răspuns:

Intre emma si madalina
[madalina as vrea sa cstige]]

| Mentaa a răspuns:

Eu cred ca Emma va castiga. are calitatile potrivite pentru. a fi un model de succes. happy

| Roxidd19 a răspuns:

Emma

| bella1998 a răspuns:

Prima data am crezut ca emma va castiga concursul, dar dupa ce am vazut cat de plina de sine e emma, am zis ca madalina va castiga. lui catalin nu-i prea plac fitele emmei si cred ca totusi o va alege pe madalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema tu?

| Roxana6 a răspuns:

Cred ca Emma, in ciuda placerilor ei (dulciurile) care nu se mai termina.Pentru ca este tanara, nu are obligatii.In plus Madalina are si silicoane si este ceva mai "batrana" decat Emma. Funda?batting eyelashes

| armand3004 a răspuns:

Din cate stiu eu Emma.

| AlexandraCroft a răspuns:

Emahappy
Mie de ea imi place si in plus este cam mereu laudata de Bote'
happy

| NymphoGirl a răspuns:

Emalove struck

| Bya_4581 a răspuns:

Emma eu cred este si draguta si ea se poate desvolta poate invata numa la ea este problema scoala tin cu Emma si tu poti cu cine vrei fiecare cu cien vrea (funda te rog)big grin

| iuliana_9897 a răspuns:

Emma cred big grin

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Eu stiam ca a castigat mada

| Daniela_6426 a răspuns:

Emma e cea mai tareelove struck

| MindExplode a răspuns:

Emmahappy

| catalina_8625 a răspuns:

Emma va castiga netx topmodel by catalina botezatu :d

| Iiiiioana a răspuns:

Emma :X

| Iulyya_3852 a răspuns:

Emmma

| adreeaaa a răspuns:

Emma