| PrajituraTiramisu a întrebat:

Cine credeti ca va castiga next top model2 by catalin botezatu?

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Cred ca LAurasmug

| l1feincolor a răspuns:

Cred ca Laura,.e cea mai mica, si are sanse big grin

| Îngheţatăăă a răspuns:

Lauraa♥

| mmLuucy a răspuns:

Laura.Cel putin asa cred eu.
Este inalta, slaba, stie sa pozeze si cum sa mearga in prezentari plus ca are si varsta perfecta pentru a-si incepe cariera de model happy.
Cea mai mare pierdere ar fi daca ar castiga Sandra deoarece nu are nici o calitate de a fi model.Este grasa si scunda.Plus ca fata ei nu mi se pare potrivita pentru un model.Cel mult daca ar accepta-o in Playboy happy