| Tatiana_Florentina_1996 a întrebat:

Ma poate lamuri si pe mine cineva ce este cu yves rocher? Cum ma fac reprezentant, ce beneficii am, primesc bani si produse? Va rog ajutati-ma! multumesc.

3 răspunsuri:
| anonimusssssss696969 a răspuns:

Nu trebuie sa te faci reprezentant..nu exista reprezentani doar trebuie sa iti faci cont si gata.
Si da la o comanda de min 39 de lei primesti un set de 3 genti de voiaj la o comanda de min. 59 lei primesti un produs la alegere dintr-o gama etc.

Eu iti recomand yves rocheul chiar daca este o firma un pic cam scumpa dar oricum este una buna.

P.S intra pe site ca sa te lamuresti mai bine.

| Tatiana_Florentina_1996 explică (pentru anonimusssssss696969):

Am inteles partea asta, dar dupa prima comanda primesti setul de 3 genti.dar la urmatoarele comezi poti primi si altceva? baga id meu te rog tatiana. florentina05

| Tatiana_Florentina_1996 explică (pentru anonimusssssss696969):

Baga id meu te rog tatiana. florentina05