| DaciaRomania a întrebat:

Cine poartă ghete și bocanci vara pe 35 de grade? :-)

Răspuns Câştigător
| KlerckMacholy a răspuns:

Purtarea cizmelor într-o perioadă atât de caldă este complet greșită. Mai bine găsește ceva mai potrivit. Acum găsești o selecție mare de pantofi de vară pe https://glamtik.ro/. Alegerea încălțămintei potrivite pentru o femeie implică luarea în considerare a confortului, stilului și calității. Ar trebui să fii confortabil. Trebuie să te asiguri că picioarele tale sunt sănătoase. Te-as sfatui sa iti cumperi adidasi sau sandale de vara.

17 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Soldatii din armata, drumetii de munte, speologii, etc.
In general cei care trebuie sa se miste foarte stabil, pe teren accidentat.

| darrio2007 a răspuns:

Cine ii suportă. Mai ales cei care urcă pe munte, incaltaminte speciala pentru asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Rockerii, cei care fac drumetii, care care lucreaza pe santier

aia din Australia poarta si la 45, nu ai vrea sa mergi prin iarba cu slapi si sa te muste 100 chestii otravitoare de degete

| Catrice a răspuns:

Aici dacă sunt 20° e lux.

| gabicoo a răspuns:

Cei care merg pe munte: montaniarzi. Sau prin deșert. Există bocanci speciali pentru ambele situații.

| StoicAnalysis a răspuns:

Rockerii sau nebunii

| haileewatson a răspuns:

Cine vrea

| UserRo10 a răspuns:

Muncitorii pe santier pentru ca au nevoie de protectie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toți terminații din gategoria GOTH #gothlifesmatter

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Oamenii care nu își permit altceva din cauza condițiilor, ex: copii aflați în familii sărace.

| Smmo a răspuns:

Parca poarta bocanci militarii, ghete politistii... alte categorii care lucreaza in conditii speciale si au incaltari de protectia muncii.
... sau vrei sa spui ca ti-ai gasi in sfarsit ceva frumi?

| fluture156 a răspuns:

Oamenii care merg la festival la Electric in Cluj.

| alisa201921 a răspuns:

Polițiștii