| Elly7890 a întrebat:

Costumele de baie de la diverse magazine din malluri en illotti sau h&m se probeaza la cabina de proba sau se iau pe masuri care crezi ca iti e bun?

Răspuns Câştigător
| Consumptive a răspuns:

Normal ca le poti proba.Alegi costumul de baie, intri in cabina si ii probezi cu lenjeria intima pe tine, chiar daca costumele au o folie pe slip.Iti dai seama ce ar insemna sa probezi si tu si inca zece fara lenjerie intima pe tine?
Dupa ce iti alegi costumul care iti place si il cumperi, scapi de folia respectiva si il speli neaparat.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Costumele de baie nu se probează, niciunde, se iau în funcţie de măsură, la libera-ţi apreciere.pentru un cadou, însă, ar fi mai dificil.

| thegatekeeper a răspuns:

Le poti proba la cabinele de proba, ca pe orice alt articol vestimentar. Majoritatea au lipita o folie de protectie pe slip, exact din pricina igienii, daca la asta te-ai gandit cand ai pus intrebarea. Atunci cand il cumperi, dezlipesti folia aceea, il speli putin si asta e.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Normal ca exista cabine de proba, cine ar lua haine fara sa stie cum le sta pe ei?winking