| Dana2103 a întrebat:

Credeti ca cremele de la vicky sunt cele mai bune anticearcan?
Eu am cearcane cronice

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Strict legat de creme (ca exista si alte metode) Vichy sunt foarte bune, dar as zice si unele de la Gerovital.

De altfel, incearca pe cele cu efect de lifting facial (desi sunt cam scumpe)

| alina2k18 a răspuns:

Nu prea rezolva nimic cremele sora mea laughing cel mult ai un mic efect iluminator.
Cearcane cronice = movulii sau maronii?

| zilog a răspuns:

Buna, iit recomad sa faci analize la sânge sa vezi daca nu ai ceva probleme cu ficatul... Apoi sa iei o vacanță fara bărbati fara bautura fara telefon undeva in maramureș la munte pe la VIȘEUL DE SUS
sa traiesti o luna de basm printre brazi si povesti la gura sobei
si sa dormi
si iar sa mananci si sa dormi, iar oamenii sa ia legatura cu tine doar prin scrisori sau sa te sune doar 5 minute doar la o anumta ora pe un telefon fara internet de preferat pe telefonul fix.
Si să mananci doar mancare fara chimicale. si sa dormi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema fond de ten e cea mai efectiva.

| zilog a răspuns (pentru anonim_4396):

Citirea bibliei la gura sobei cu mâncare tradițională fară telefoane fara zăpăceală repara pe dinauntru că ciarcănele sunt semnale de alarmă ale organismului, Asa degeaba spargi becul care iti arată ca este incendiu in clădire că focul nu se stinge
doar că nu iti mai arata pe panou că a luat foc cladirea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa scapi cu creme de cearcăne mai ales daca sunt cronice

| Dana2103 explică (pentru anonim_4396):

Crezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dana2103):

Sorămea o scăpat de cearcăne cu altceva da nu definitiv nu mai știu ce proceduri a urmat da era că scoasă din cutie.

| NunuNini a răspuns:

Mai dormi si tu noptile si vei scapa de cearcane.