| wanted112007 a întrebat:

Cu ce freza sa merg luni la scoala? am parul mai lung

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

La scoală nu se merge sa iti expui freza.

| lunathemoon a răspuns:

Cum vrei. eu zic sa iti impletesti o codita mica si parul sa-l lasi desfacut(restul) sau impleteste la teral doua cozi si lasa parul in mijloc desfacut. apoi leaga-le la spate. poti sa-ti legi bretonul.sau poti sa iti faci o coada intr-o parte(pune agrafe la spate sa nu ti-se desfaca). sper ca o sa-ti placa.

| Andrei07565486 a răspuns:

Incearca un jonny bravolaughing),

| Oanaa82 a răspuns:

Scoate din coada cateva suvite la intamplare.Increteste-le cu un ondulator incalzit si lasa-le libere sau impleteste-l in spic de grau.

| CapitanuSemafor a răspuns:

Du-te la frizer si ramai cu parul scurt si lumea de pe strada te va considera un om normal. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chel/Cheala.

| xXdoareuXx a răspuns:

Nu conteaza...cred ca ti-ar sta bine oricumhappyhappywinking

Răspuns utilizator avertizat
| Aale10433 a răspuns:

Incearca intr-o coada sau impletestel sau prindel intr-o clema

| Denisse69 a răspuns:

Am eu o super idee, este coafura de la revelion pur si simplu iti prinzi tot parul intr-o parte cu un cleste (eu l-am avut incretit) sau ai putea sa-ti spic