| ANONIIIIMAA222 a întrebat:

Cu ce program de editat poze pot subtia sprancenele, retusa nasul etc.?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Eu folosesc Helicon Filter, este usor de folosit si are destol de multe instrumente, poti schimba culoarea ochilor, scapi de efectul de ochi rosii, elimini pete, alunele, indrepti nasul, inalbesti dintii, schimbi fundalul, imbunatatesti calitatea imaginii per ansamblu.

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu zic sa folosesti picmonkey, e super.

| Pufi1999 a răspuns:

Usor e de folosit si taaz

| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si descarca programul:
http://www.plastic-surgery-simulator.com/en/windows/help

dar nu e gratis si nu te lasa decat 2 zile, dar daca te preocupa asa ceva
il cumperi.

| DeidaraXR1 a răspuns:

Paint pentru incepatori, Photoshop pentru avansati.

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

In Photoshop se poate face orice. Trebuie doar ceva experienta

| HimoSsa a răspuns:

Photobuket.com e super!◙

| nikkoss29 a răspuns:

Photoshop este cel mai bun program de editat poze si gasesti pe youtube o gramada de tutoriale despre cum sa-l folosesti.

| Lucian1096 a răspuns:

Photoshop,Photoscape.

| ANONIIIIMAA222 explică (pentru Lucian1096):

In photoshop nu se poate face asa ceva. Nici macar nu pot suprapune poze. Alt program?