| αnny a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac azi la scoala?

Răspuns Câştigător
| AddaElla22 a răspuns:

Simplu! O pereche de blugi, o camasa alba bagata in pantaloni, si pe umar, in jurul gatului pune un plovaras colorat. Se poarta si e si o tinuta decenta pentru scoala! Sper ca ti.am fost de ajutor. Pupici

7 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

O ţinută decentă că doar eşti la şcoală. Nişte blugi, o bluză şi pantofi. Dacă azi ai sport, îmbracă-te în costumul de trening.Succes.

| Andrutzikka a răspuns:

Blugi, adidasi sau tenesi si o camasasmug

| αnny explică:

Vreau mai multe raspunsuri!

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Daca ai uniforma,imbraca-te cu ea.
Daca nu, iti poti pune o pereche de blugi mai mulati, o bluza mov inchis si o vesta de denim si o pereche de tenesi.

| Silvioaraa a răspuns:

Hei frumoasa mea cu ce altceva? O camasa alba si o pereche de blugi de culoare neutra daca ai si o vesta de la uniforma cu atat mai bine! Poart-o! si nu uito un accesoriu,ia o esarfa si pune-o in jurul gatului.A,si sa nu uitam pantofi, o percehe de pantofi sport merge, nu?

| AnytaGirl a răspuns:

Cu haine

| AddaElla22 a răspuns:

Annka, Fundita?big grin