| αnny a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la scoala?[Funda!]

Răspuns Câştigător
| ioniiiiiM a răspuns:

Naveti uniforme, pai daca nu aveti poti sa iti iei niste blugi, adidasi/pantofi/tenesi, si un tricou happy

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Dacă nu ai uniformă poţi porta o pereche de blugi şi un tricou.
Succes!

| ioniiiiiM a răspuns:

Mersi pentru funda :X:X

| αnny explică:

Vreau mai multe raspunsuri!

Răspuns utilizator avertizat
| Fanta16 a răspuns:

Cu haine,doar nu o sa mergi in pijamale...
Blugi, fusta, Tricou.etc.

| aLeXuTzZzaAaa00 a răspuns:

Pai de exemplu poti sa te imbraci intr-o camasa alba cu o fusta cu talia mai inalta de o culoare mai inchisa sh niste cizme! si poti sa-ti mai iei o cravata rosie, albastra sau neagra sh o sa fii superba tongue

| aLeXuTzZzaAaa00 a răspuns:

Buna! Pai de exemplu poti sa te imbraci intr-o camasa alba cu o fusta cu talia mai inalta de o culoare mai inchisa sh niste cizme! si poti sa-ti mai iei o cravata rosie, albastra sau neagra si o sa fii superba tongue
Acum depinde de tine si de cum iti place tie sa te imbraci happy