| ioana231 a întrebat:

Cu ca sa ma imbrac la scoala funda

Răspuns Câştigător
| OnlineZ a răspuns:

Poti sa te imbraci cu ce vrei puiule, ca esti micuta si frumoasa si ti-ar sta bine in orice, Te pup ubitica big grin

15 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Cu bluze,pantaloni,tricouri,blugi, geaca, palton, caciula, fular, manusi.
Depinde de starea vremii!

| KellyGreen a răspuns:

Pai...cu haine, zic.

| FrumoasaTa a răspuns:

Iti propun:
o fustita si un tricou mai strimt ca sa-ti evidentieze trupul(macar ca esti o copila)
o pereche de blugi si o camasa de 1 septembrie cu o curea la burta
Altceva pentru virsta pe care o dai de banuit prin foto nu-ti pot recomanda nimik.eu am 13 ani iar pentru asa o virsta am ft multe idei dar pentru tine mai rar

| al3xutzu a răspuns:

Nu conteaza, tot foarte urata esti vad...propun sa te impusti pana nu faci oua!

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru al3xutzu):

Sa moara ma`ta ca esti tu mai frumos?

Răspuns utilizator avertizat
| DaSuntAnonima a răspuns (pentru Raupe):

Cat de penibil
ce a vrut sa insemne asta
sunt anonima dar cu poza mea la profil gen faza dintr-o scrisoare pierduta: ``o semnam si o dam anonima`
of in ziua de azi nu mai aveti pic de umor si cultura in capwinking

Răspuns utilizator avertizat
| DaSuntAnonima a răspuns (pentru Raupe):

Ala nu e umor happy

Răspuns utilizator avertizat
| ioana231 explică (pentru DaSuntAnonima):

Bine zis

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru Raupe):

SARCASMUL este amuzant pentru cei ce il aplica.
tu ai fost sarcastic/a fata de cineva
razi de cinevawinking sa te dai smecher/a umoristic/a pe seama mea
JET

Răspuns utilizator avertizat
| beatricelali a răspuns:

Pai sa stii ca unei fete ii sta bine in orice si cine te place te place asa cu esti

| beatricelali a răspuns:

Conider ca nu conteaza cu ce te imbraci cine te place te place asa cum esti