| Mangustă a întrebat:

Cu ce te da la coafor de iti ramane parul curat atat de mult timp? (cand ma spal acasa mi se ingrasa dupa 2-3 zile)

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| faramatania a răspuns:

Întreabă la coafor, nu cred să fie un secret.

| mixxjim a răspuns:

E de la sampoanele pe care le folosesc ei, sunt profesionale si, in general, au si la vanzare si nu sunt mult mai scumpe ca alea din comert. cand mai mergi intreaba ce sampon au folosit si daca au si la vanzare

| BIOO a răspuns:

Buna! Contacteaza-ma in privat si da-mi id-ul tau sa-ti recomand niste produse care iti rezolva problema rapid!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BIOO):

De ce? Sunt secrete de nu poti sa le zici aici?

| BIOO a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna dimineata! Nu sunt secrete, doar ca nu intru foarte des si + de asta trebuie sa te intreb mai multe aspecte vis-a-vis de podoaba ta capilara (cum ai parul; cum iti este firul de par; daca iti este natural; la cat timp il speli; cu ce produse te speli, etc). Daca nu doresti, nu-i nicio problema! Sanatate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BIOO):

Pai lumineaza-ma si pe mine te rog. thinking
Eu am firul de par subtire, ma vopsesc, il spal in fiecare seara pentru ca se ingrasa daca il las o zi nespalat. happy Ceva reteta salvatoare? Si ma spal cu sampon Gerovital si o data la 3 zile cu Nizoral.

| BIOO a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai acesta este inconvenientul (NIZORALUL) care este interzis la ora actuala de pe piata in alte tari, deoarece este otrava pentru scalp si organism in genere! Incearca sa nu mai folosesti decat produse CERTIFICATE BIO (care contin ingrediente ce provin din culturi controlate biologic) si nici GEROVITALUL nu ti-l recomand! Tie iti trebuie un balsam de par care sa aiba o formula inovatoare ce iti ajuta parul sa isi pastreze timp indelungat luciul si culoarea dupa vopsire, dupa spalare; sa-ti devina parul moale si usor de peptanat si sa aiba un plus de vitalitate; sa-ti actioneze eficient atat pe suprafata firului de par cat si in profunzimea acestuia, hidratandu-l intens parul deteriorat. Iti trebuie niste pasi de urmat, de aceea eu ti-am zis sa ma contactezi pe lazarescu_constantin sa discutam mai multe! Sanatate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BIOO):

Ok te astept pe mess happy.

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te vopsesti, iti recomand wash and go pe par vopsit (este o formula noua)
eu mi l-am cumparat de curand si m-m spalat pe cal ultima data acum 3 zile, iar parul meu arata mai bine ca niciodata! este superb!
ti-l recomand din toata inima!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LuizaAndreeaLuiza):

M-am lecuit de produsele din magazin mai ales de wash and go, toata nebuneala cu parul meu gras a inceput de cand am folosit un balsam de la ei. Oricum multumesc pentru sfat dar parul meu nu e degradat de la vopsea este subtire ca asa ii e natia. happy