| NothingImportant200 a întrebat:

Cum as mai putea sa imi combin uniforma? Are o fusta, o vesta fara spate si un sacou. Funditsaaaa...

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai fusta, o maleta si vesta
si sacoul in caz ca e frig!

mai poti pune si o esarfa.

bye-bye

| NothingImportant200 explică:

Sunt negre cu alb

| SweetyNuta a răspuns:

Păi, ce-aș mutea să-ți recomand decît la fustă și dacă vesta e scurtă poți purta peste cămașă o curea neagră sau ceva de genu ăsta... Îți poți pune accesorii diferite, să arăți și cu uniformă funny!
Succes!

| Abcd_3874 a răspuns:

O camasuta alba de preferat, sau crem.iti poti lua niste botine foarte dragute sau cizmebig grin.si accesorizeaza tinuta!
s-ar vedea foarte frumos sacoul cu camasa alba si sa-i pui o brosa.sau o floricica(gasesti la stradivarius). iar parul il poti impleti cat mai larg.sau parul desfacut neglijent. daca ai parul lung si drept.il poti prinde intr-o coada!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la primavara poti purta niste tenesi cu talpa subtire care sa se asorteze cu fusta si o pereche de jambiere pana la genunchi.in ce consta vesta fara spate.iti recomand sa o porti inchisa si cu tricouri simple sau cu genu acela de tricouri care in fata sunt simple si in spate au un desen dragutz.in ce priveste sacoul daca e obligatoriu sa il porti ar fi bine sa il dai jos cand ajungi deja in clasa sau daca nu este obligatoriu eu sincer nu las purta
Succes! fundita:d?

| DeDe_2089 a răspuns:

Incearca sa pui un detaliu colorat... un accesoriu de par, o brosa draguta, un batic chic la gat ...cam asa