| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am parul blond si foarte moale si destul de rar cu ce as putea sa ma dau sa fie mai tare? am vazut ca la frizer ma da cu ceva spray iar dupa uscare devine mai incarcat si se aranjeaza mult mai fumos.
Ce as putea folosi? vreau ceva natural daca exista nu fixativ sau alte prostii, din ce am inteles exista ceara de par naturala

1 răspuns:
| Adbbmsh a răspuns:

Poti opta pentru ceara de par Garnier si in general toate produsele pentru aranjarea parului de la ei.
Poti incerca si pudra de par de la Wella, recomand cu incredere.