| LoveForShania a întrebat:

Cum credeti ca este mai bine sa fii? Fotomodel (adica putin mai inalta si perfecta la corp) sau putin mai grasuta si inalta? Eu sunt fotomodel

Răspuns Câştigător
| catalina_2916 a răspuns:

Intotdeauna fete cu corp de fotomodel sunt mult mai apreciate de barbati, de acei baerbati stilati, rafinati... cele plinute, normal, sunt preferante de barbatii incuiati, care habar nu au ce inseamna o femeie frumoasa.pe acest gen de barbati ii intereseaza doar k femeia sa aiba sanii si fundul mare.asta inseamna la ei femeie laughing nu vreau sa jignesc pe nimeni...am fost doar sincera. te pup!

18 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cred ca este mult mai bine sa fi mai inalta si slabuta decat inalta si grasuta.winking
Pt a fi fotomodel este important sa arati binewinking

| elena a răspuns:

Fotomodel si o femeie adevarata.

cami
| cami a răspuns:

Cred ca tu mai degraba esti Cheloo, dar.sa-mi fie cu pardonhee hee, eu sunt inalta, deci sunt subiectiva.aleg prima varianta.
La ce casa de moda, activezi? smug

| andreutz a răspuns:

Na ca eu nu sunt trecut de 30 de ani...si sincer prefer fetele (femeile) mai plinute... dar nu foarte inalte...

| anida a răspuns:

Adevarul e ca o fata mai slabuta e mai bine vazuta, dar daca stam sa ne gandim bine fiecare e frumoasa in felul ei, poti sa fi fototmodel si proasta bata si pe langa si f. antipatica dar poti sa fi si mai plinuta(nu grasa) si sa fi o fata desteapta si amuzanta care stie sa se faca placuta, acum daca stam sa ne gandim ce ar prefera ei nu prea cred ca ar alege pe una insuportabila doar pentru ca e fotomodel poate ar tine-o pe post de bibelou si ar iesi singuri in oras sau cu prieteni, dar cred ca daca ar avea o prietena cu forme amuzanta, simpatica si pe care toata lumea o iubeste iar fi mai mare dragu sa iasa cu ea.
Ada eu cunosc oameni cum ii numesti tu "stilati" care au neveste sau iubite plinute si f frumoase dar cunoasc oameni "incuiati" care au niste papusi langa ei (aici nu le inteleg pe ele) asa ca draga mea nu toti oamenii stilati au fotomodele, deci gusturile oamenilor sunt diferite.

| Onutzu a răspuns:

Omul perfect inca nu exista.Fiecare om are defecte. Fiecare om e unic si special.

Si eu sunt inalt dar nu sunt fotomodel sau nu am fost inca descoperit rolling on the floor

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

@ TOT.EU. : Sunt de acord cu tine; nu numai ca sunt trecut de 30, dar chiar imi plac formele. Beldiile le las altora laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Fatacool01! Nu cred ca e ok sa fi grasuta.Aleg prima varianta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si te simti mandra?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, fata nu stiu ce: asta i plagiat: poza lui emil. chiar n ai inspiratie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celor trecuti de 30, le cam plac fetele cu forme. cred ca si adolescentii tind spre normal si nu in spre "perfectiune". fac parte din categoria celor inalte si cu forme "grasute". la 20 de ani eram o beldie, acum sunt mandra de formele mele"grasute"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... dupa cum spuneam, si adolescentii tind in spre normal, adica...tot cu forme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fotomodel nu inseamna ca esti perfecta la corp, dacaa te uiti pe ftv o za vezi ca dimensiunile difera la fiecare dintre ele.Toata lumea tinde spre perfectiune, insa toti o percepem diferit.Conteaza mult( prea mult)aspectul fizic in zilele noastre, dar sa nu uitam ca acesta depinde si de frumusetea sufletului(prea nesemnificativa din pacate). Alege sa fi asa cum doresti tu sa fi pentru tu sti cum te simpti mai bine in corpul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac parte din prima categorie, dar nu numai cum arati conteaza, ci si ce ai in cap.Adica nici fotomodele nu sunt toate cine stie ce frumuseti...sau nu imi dau eu seamawinking?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a deschis un nou studio foto cu servicii de maxima calitate la preturi accesibile.
Fotofox realizeaza bookuri si urmareste facilitarea legaturii model-iluminare profesionista. De asemeni, Fotofox garanteaza
-comportament deontologic
-discretie
-servicii la standarde inalte, fotografa studioului avand un portofoliu bogat, parte el disponibil la fotofox.home.ro.
Atentie! Oferta studioului este disponibila numai in Bucuresti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut de suferit din cauza faptului ca sunt slaba...toti se mira "mama ce slaba esti!". si nu sunt exagerat de slaba dar oamenii din Romania sunt obisnuiti cu femeile mai plinute

| p0wer a răspuns:

Si eu aleg prima variantahee hee

| gege a răspuns:

Incerci sa iti faci reclama, sau se te simti bine in urma comentarilor? e foarte ok sa fi inalta si fotomodel, bravo tie! una e sa fi grasutza si alta e sa fi obeza...formele rotunde sunt apetisantewinking si eu sunt inalta, nu pot sa zic ca sunt grasutza dar tins spre..., am forme bine, dar de multe ori am impresia ca barbatii nu ma vad pe mine ci doar sanii mei.deci nu stiu ce sa zic, poate ca esti o norocoasa!