| Morenna10 a întrebat:

Cum e mai bine sa dormi, cu parul strans sau lasat?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

De obicei dorm cu parul desprins insa vara e cald si mai mereu il prind, dar se desface in timpul noptii.

9 răspunsuri:
| krlla a răspuns:

Cu parul strans doarece iti si creste mai repede. cel mai bine ar fi cu parul impletit. creste cel mai repede!

| Morenna10 explică (pentru krlla):

Asa e. Mai ales daca e si udbig grin

| MoneyMoney a răspuns:

Eu dorm intotdeauna cu parul lasat! happy

| IoanaLoredana a răspuns:

Parul mai ales noaptea cand dormi e mai mult decat indicat sa il lasi desprins deoarece el trebuie sa respire.Firul de par respira mai ales in timpul somnului.

| crmr a răspuns:

Eu zic lasat pentru ca ai mai mult spatiu. dai funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu părul lăsat, deoarece îţi este uşor ţie.

| Tavy100 a răspuns:

Lasat e mult mai bine, ca daca e strans te deranjeaza mai mult pentru ca se schimba ''inaltimea'', dar lasat ar fi mult mai bine pentru ca e ca o perna pufoasa.

| deeyutzza94 a răspuns:

Buna! Pai parerea mea este sa dormi cu el last pe spate macar acum ca e iarna ca sa se mai ''relaxeseze'' si el iar vara poti sa dormi cu el strans ca e cald.happy

| Lilix99 a răspuns:

E mult mai bine sa dormi cu patul lasat.