| king5151 a întrebat:

Cum fac sa am parul moale si sa il dau in ce parte vreau? Ce e mai bun fixativ sau ceara

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă-l dai cu chestii-frecții-fixativ-ceară, NU mai e moale. Deci alege ori una, ori alta

| king5151 explică (pentru sierra1):

Pai atunci cum fac sa mi stea cum vreau eu fara sa dau cu ceva?

| sierra1 a răspuns (pentru king5151):

Dacă te dai cu bicicleta așa de furtunos (ca-n poză), nu-ți stă nici betonat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulei argan sau ceara dar ceva de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș recomanda infuzia de mătase CHI aplicată după spălare. Dacă nu are efect semnificativ, trebuie ajustat cu balsamul de la Keune (și șampon de la aceeași marcă de preferat, nu neapărat).

https://beauty-lounge.ro/......-cheratina

| Strwberrs a răspuns:

Ceara sau te perii noaptea inainte sa te culci si iti tii parul prins in timpul somnului.