| PandaXD a întrebat:

Cum imi pot imblonzi parul? Al meu e castaniu-roscat spre blond si am incercat sa-l decolorez cu apa oxigenata...Cum se foloseste apa oxigenata ca la mine nu s-a schimbat nimic.

Răspuns Câştigător
| gazza01 a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......_naturiste

Citeste aici, esuper interesant si poate te ajuta!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DoctorChucky a răspuns:

Te poti duce la un salon de cosmetice sa ti-l decoloreze si apoi sa ti-l vopseasca in ce culoare vrei tu.

| ingerulpazitor a răspuns:

Buna! Eu n-am ce sa iti fac asa ca vopsesteti parul in blond!
Pa Pa!

| Antonia006 a răspuns:

Eu sunt blonda natural, dar am auzit ca spalatul cu ceai de musetel ti-l mai deschide. Sincer nu am incercat dar o sa o fac cat de curand!