| withoutaword a întrebat:

Cum se decoloreaza parul cu apa oxigenata? Care sunt pasii si cum se procedeaza.Am parul vopsit deja,e negru, iar culoarea sa naturala e blond mediu. Vreau sa-l decolorez cat sa-l pot vopsii roscat apoi.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Poti aplica apa oxigenata ca si cum te-ai clati pe cap dar tu ai parul vopsit negru apa oxigenata nu o sa aiba puterea sa il decoloreze si pe langa asta iti si distrugi parul, mai bine foloseste o vopsea decoloranta dar nu te astepta la minuni[parul negru greu il decolorezi]