| Anda112 a întrebat:

Cum pot ajunge la un roscat cupru, aramiu? Problema majora este nuanta actuala a parului care este un rosu deschis destul de aprins. Cum pot capata o nuanta de cupru? Sincer ma gandeam la combinarea unui aramiu deschis cu aramiu intens..sau al unu blond cu aramiu intens. Ce spuneti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta blond cupru de la kallos. Este un roscat cupru foarte frumos, foloseste oxidant de 6 sau de 9 daca vrei nuanta mai intensa. Eu am avut nuanta asta si e pur si simplu superba.