| anonim_4396 a întrebat:

Schimbarile radicale de imagine le accepta creierul mai greu?
M-am vopsit roscata si nu e o nuanta stearsa e un rosu cupru foarte aprins ( am facut un moment de narcisism cand am vazut culoarea laughing ), si desii imi place nespus de mult parul cum arata nu sunt eu impacata >:", e o chestiune de timp pana ma obisnuiesc? Am trecut de la blond la acest roscat al naibi de jucaus.
Ps : vopselele kallos se duc repede sau sunt rezistente?

Răspuns Câştigător
| CiocolataTha a răspuns:

Vopselele de la Kallos sunt bunicelehappy.dar oricum.nu va trece mult timp si o sa te obisnuiestihappy.o sa vezihappy. fundita?big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era o intrebare la care se cerea doar teorie, daca nu ti-ai dat seama.
Am intrebat doar daca cere ceva timp pana ma voi obisnuii cu schimbarea nu daca imi sta bine ca asta pot sa vad si eu in oglinda.
Hai sa nu mai vorbim pe langa subiect doar de dragu de a ne afla in treaba, nu are rost, mai ales cand intrebarea este obiectiva.